top of page

Ücretsiz En iyi 5 Photoshop Fırçası - Rate

Teknoloji geliştikçe uğraşlarımız ve hayatımız da değişiyor. Hayatımızın olmazsa olmazlarından biri olmaya başlayan Photoshop her yıl büyük güncellemeler almakla birlikte buna ek olarak özel geliştiriciler Photoshop için eklentiler, fırçalar ve filtreler yapmaya başladı. Bunları geliştirmek oldukça zor ve vakit aldığı için geliştiriciler bu tarz özellikleri ücretli yapmak zorunda kalıyor, fakat bazı hayırsever grafiker ve geliştiriciler ücretsiz şekilde yayınlayabiliyor, sizin için Brusheezy üzerinden birbirinden farklı bizim de kullandığımız harika fırçalar buldum hadi gelin bakalım bu 5 mükemmel fırçaya!


1 - Kar Fırçası


Özellikle kış sezonunda işinize yarayabilecek bir fırça içerisinde 15 farklı kar fırçası bulunuyor, oldukça kaliteli ve kullanışlı bir fırça, uygun kullanımda işinize oldukça yarayabilir.
2 - Ay Fırçası


Gece fotoğraflarının olmazsa olmazı Ay'dır, fakat Ay'ı bazen bulutlar kapatabiliyor veya çektiğimiz fotoğraflarda kameramıza güzel yansımayabiliyor, bu Ay Fırçası bu sorunları ortadan kaldırıyor çünkü içerisinde Ay'ın 15 farklı halinin fırçası bulunuyor.


3 - Bulut Fırçası


Açık havalarda manzaramızı güzelleştiren bulutların da fırçasını eklemezsek olmazdı. Bu fırça paketi de 25 adet farklı bulut fırçası içermektedir, fırçalar oldukça kaliteli ve işinize yarayacağını düşünüyoruz.4 - Duman Fırçası


Doğru yerde kullanıldığı zaman oldukça işe yarayacak bir fırça paketi, pakette 15 farklı duman fırçası bulunuyor. Epey kaliteli bir paket özellikle yağmurlu havalarda, ev bacalarında veya sigara üzerinde kullanabilirsiniz.
5 - Boya Sıçratma Fırçası


Reklam veya sosyal medya tasarımıyla uğraşanlar için kullanışlı olabilir 15 farklı sıçratma fırçası içeriyor. Genellikle PNG halinde kullanıldığı için fırçası çok yaygın kullanılmıyor, fakat zamandan kazanmak için fırça halinde kullanabilirsiniz.

Photoshop Fırçası Nasıl Yüklenir?


Fırçayı kurmak için özel bir kurulum yapmamıza gerek yok ABR formatındaki indirdiğimiz fırçanın üzerine çift tıklayarak yüklemeyi tamamlarız.

 
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

ความคิดเห็น


bottom of page