top of page

Canva Ücretsiz Ramazan Şablonları 2023 | Rate Medya

Ramazan yaklaşıyorken bir heyecan ve mutluluk sardı hepimizi sosyal medyalar da ramazan gönderileri ve paylaşımları ile süslenmek üzere herkes basit bir şekilde şablonları kullanabilsin ve bu sevinci paylaşabilsin diye bu yıl Ramazan ayına özel, sizler için ücretsiz bir Canva şablonu hazırladık.


Bu şablonu kullanarak, Ramazan ayına özel olarak tasarlanmış özel gönderiler, davetiyeler, afişler ve daha birçok şey tasarlayabilirsiniz. Canva, kolay kullanımı ve birçok özellikleri sayesinde, tasarım yapmak isteyen herkes için harika bir araçtır. Ayrıca, Canva ücretsizdir ve herkesin kullanabileceği birçok şablon ve araç sunar.


Ramazan ayına özel olarak tasarlanmış bu Canva şablonu, Ramazan teması ile ilgili birçok öğe içerir. Şablonun içeriği, Ramazan ayında kullanılabilecek çeşitli elementleri ve renkleri içerir. Şablonu kullanarak, kişiselleştirilmiş ve özel bir tasarım oluşturabilirsiniz.


Canva'nın Ramazan ayına özel ücretsiz şablonunu kullanarak, kolay ve hızlı bir şekilde özel ve profesyonel tasarımlar yapabilirsiniz. Şablonu kullanmaya başlamak için, Canva'nın web sitesini ziyaret edin ve ücretsiz bir hesap oluşturun. Sonra Ramazan şablonunu seçin ve kişiselleştirmeye başlayın!


Paketin İçeriği
  • 6 Adet Ramazan Temalı 3D Render görsel.


  • 6 Adet Ücretsiz Canva Instagram Gönderi Şablonu.


  • 5 Adet Ücretsiz Canva Instagram Hikaye Şablonu.
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page