top of page

Ücretsiz Bahar Paketi

Güncelleme tarihi: 5 Mar 2023


Baharın gelmesi ile bir çoğumuz bahar sezonu için çalışmalara başladık, tasarımcılar da bu sezonda büyük rol oynuyor. Siz de sosyal medya hesabınızı renkli tasarımlarla donatmak ayrı ve özgün bir hava katmak istiyorsanız Bahar Paketi'ni ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabilirsiniz.


Neden Ücretsiz?


Gün geçtikçe ülkemizdeki tasarımcı zihinler de nihayet artıyor, zor günlerden geçen ülkemizi kalkındırmak adına bir çok firma çeşitli destekler vermektedir. Özellikle tasarım kategorisinde bir çok ülkeyle aramızda bariz farklar bulunmaktadır. Bu farkı biraz olsun kapatmak, tasarıma yeni başlamış yahut kendini geliştirmek isteyen arkadaşlarımıza ücretsiz bir şekilde daima maksimum hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Pakette verilen hizmetler başlangıç seviyesi bireysel projeler için lisanslıdır. Herhangi oluşabilecek telif sorucu kullanıcıya aittir. Lisans hakları paket içerisinde ekte verilmiştir. Detaylı tasarım ve medya hizmetler için Hizmetler kısmından bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.
Bahar Paketi'nde neler bulunuyor?

Paket içerisinde:


  • 19 Adet 3D Obje,

  • 6 Adet Sosyal Medya Şablonu,

  • 3 Adet Font bulunuyor.


Nasıl indirebilirim?

Paketi indirmek için aşağıda bulunan indirme bağlantılarından birini kullanarak hemen reklamsız indirebilirsiniz. İnen dosyayı açabilmeniz için bilgisayarınızda WINRAR yazılımı yüklenmiş olmalıdır.
 

Diğer içerikler

Tasarım hizmetleri konusunda sunduğumuz ücretsiz içerikler bunlardan ibaret değil, aynı Grafiker Paketi ve 7'li Tasarım Paketi'ne de ücretsiz bir şekilde websitemizden ulaşabilirsiniz. Bu tarz ücretsiz içerik paylaşımı, yaratıcı ve yenilikçi içerikler için diğer bloglarımızı inceleyebilirsiniz.
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page