top of page

Abonelik Sözleşmesi

Rate Medya Aboneliklerinin Sözleşmesi

Sözleşme Konusu Nedir?

Rate Prime aboneliği aylık olarak tüketiciye koşullar kısmında belirtilen avantajları sağlamakla birlikte grafik tasarımı, sosyal medya yönetimi gibi hizmetleri bir ay süre ile tüketiciye Abonelik Sözleşmesi kısmında belirtilen bazı kurallar ve limitler çerçevesinde sunar sözleşme bu kuralların kabul edildiğini ve kurallara uyulmaması, itiraz edilmesi durumunda gerekli sonuçlardan sorumlu olacağının kanıtı olacaktır. Sözleşme abonelik süreci devam ettiği boyunca geçerlidir.

 

Hizmet Süresi Ne Kadardır?

Rate Medya üzerinden herhangi bir aboneliğe sahip olan tüm tüketiciler bir ay boyunca bu hizmetin ayrıcalık ve faydalarından yararlanabilir hizmet sürecinde kaynaklanan teknik bir sorundan ötürü sorun yaşanması durumunda hizmet sağlayıcı ( Rate Medya ) aboneliği durdurma, kısıtlama, erteleme ve iptal etme gibi haklara sahiptir.

 

Ödeme Süreci Nasıl İşler?

Rate Medya üzerinden herhangi bir abonelik için aylık olarak belirlenen bir ücret tüketiciden hizmetin başladığı ilk günden tahsil edilir, ödeme o ay içerisinde herhangi bir güne ertelenebilir ve gelecek aylarda da esas birim fiyat arttırılmadan tahsil edilebilir ancak ödeme tahsil edilemezse hizmet sağlayıcı ( Rate Medya ) aboneliği durdurma, kısıtlama ve iptal etme gibi haklara sahiptir. Sağlayıcı ( Rate Medya ) hizmet bittikten sonra ilerleyen günlerde halen ödemeyi tahsil edemezse hukuki yollarla hakkını arayabilir.

Hizmet Sürecine Neler Dahildir?

Abonelik süresi boyuna belirtilen bu avantajlar aylık olarak sosyal medya yönetimi ve grafik tasarımıdır. Bu hizmetler aylık olarak müşteriye belirli limitler ve kurallar çerçevesinde sunulur bu limitler ve kurallara Abonelik Koşulları kısmından erişebilir ve kuralları inceleyebilirsiniz.
 

Sözleşmenin Feshi

İki tarafın da onayı olduğu aboneliğin geçerli sebeplerden dolayı iptal edildiği durumunda, abonelik durdurulacak, o ay verilen hizmet dışında artık ödeme alınmayacak, abonelik iptal edilecek sözleşme geçersiz sayılacaktır. Sözleşme üç ay (90 gün) sunucularımızda barındırılacak daha sonrasından feshedilecektir. 

Abonelik Koşulları

Aboneliğin kusursuz ve eksiksiz gerçekleştirebilmesi için kayıt sürecinde gerekli bilgilerin eksiksiz sağlanması ve kayıt süreciyle ilgili ilerde istenebilecek kişisel/kurumsal bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde sağlanması gerekir. Bilgilerin yanlış ve eksik doldurulması halinde hizmet sağlayıcı (Rate Medya) aboneliği durdurabilir, iptal edebilir veya kısıtlayabilir. 

Verilen Hizmet ve Limitleri

Abonelik boyunca verilen hizmet, hizmet sağlayıcı (Rate Medya) tarafındaki çalışanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Abonelik sürecinde hizmet alanın bir mağduriyeti durumunda hizmet sağlayıcı mağduriyeti gerekli düzenlemeleri koşullar, limitler ve abonelik sözleşmesi çerçevesinde gidermekle yükümlüdür. Verilen hizmet bir ay boyunca grafik tasarımı, sosyal medya yönetimi ve düzenlemesidir, her bir abonelik süreci bir ay olmakla birlikte aşağıdaki limitler çerçevesinde bu hizmetler verilir.

  • Grafik tasarımında verilen hizmet alanın veya verenin belirlediğinden farklı olmayacak ve aylık olarak verilen hizmet (yapılan tasarım) sayısı toplamda o ayki abonelik sürecinde yirmi beşi geçmeyecektir.

  • Sosyal medya yönetimi sürecinde hizmet alanın kurulumdan ötürü bazı bilgileri alınacaktır. Veriler KVKK Kanunu çerçevesinde saklanacak, kurulum dışında herhangi bir amaçla kesinlikle kullanılmayacaktır.

  • Sosyal medya üzerinden verilen reklamlarda oluşabilecek olumsuz bir geri dönüş, tepkiden ötürü tamamen hizmet alan sorumludur. Hizmet sağlayıcı (Rate Medya) yalnızca reklam hizmetini sağlamak, düzenlemek ve silmekle yükümlüdür.

  • Sosyal medya yönetimi sürecinde hizmet sağlayıcı (Rate Medya) tarafından oluşabilecek güvenlik sorunları hizmet sağlayıcıya (Rate Medya) aittir ancak hizmet alanın hesap üzerinde kendi başına yaptığı ve güvenlik açığı oluşturduğu durumlarda hizmet sağlayıcına ait yükümlülük kalkar ve oluşabilecek her durumdan sorumluluk tamamen hizmet alana ait olur.

  • Abonelik süresince hizmet sağlayıcı yalnızca kendi oluşturduğu, planladığı ve tasarımını yaptığı içeriklerden sorumludur, hizmet alan kendi veya başkası aracılığıyla hesabın yönetimine dahil olarak değişiklik yapmaya veya sosyal medya hesaplarında kendi yapacağı değişikliklerden ve değişikliklerden gelebilecek sonuçlardan tamamen kendisi sorumludur.

Yukarıdaki belirlenen limitler ve koşullara uyulması durumunda sözleşme geçerli sayılır. Koşullara uyulmaması durumunda oluşabilecek her türlü sonuçtan tamamen hizmet alan sorumludur. Koşullara uyulmaması durumunda hizmet sağlayıcı (Rate Medya) aboneliği durdurabilir, iptal edebilir ya da kısıtlayabilir.

bottom of page